FOMEI adapter pro mobilní telefon (20-60x85 FOREMAN ED)

Adaptér pro uchycení mobilního telefonu na Spotting scope FOMEI 20-60x85 FOREMAN ED

490 Kč
Objednáno

Focení přírody mobilem

Adaptér pro uchycení mobilního telefonu slouží k pohodlnému snímání a záznamu obrazu přes okulár spektivu nebo dalekohledu. Telefon se bezpečně a komfortně upne do adaptéru a pozorovatel má tak volné ruce pro další činnost. Ideální uplatnění nalezne adaptér při kontrole revíru, při pozorování ptactva (ornitologie) nebo při terčové střelbě.

Univerzální pro smart telefony i Apple

Mobilní telefon se do adaptéru upevní pomocí čelistí se stavěcím šroubem. Nastavení objektivu fotoaparátu do osy okuláru (spektivu nebo dalekohledu) se provádí povolením šroubu na adaptéru - nastavení optimální polohy objektivu - opětovném dotažením šroubu.

Jednoduché a pohotové nastavení

Pro správné snímání obrazu doporučujeme předem nastavit zvětšení obrazu (zoom), doostřit dalekohled a následně nasadit adaptér s mobilním telefonem. Vzhledem k velkým rozdílům mezi objektivy mobilních telefonů je v některých případech nezbytné přenastavit i očnici okuláru - to se provádí jednoduše pootočením do optimální polohy.

Pro šetrné upnutí telefonu jsou čelisti  vyložené gumou. Bezpečné spojení s adaptérem zajišťuje robustní šroub s ozubenou podložkou.

Tento model (OY9208) slouží jako volitelné příslušenství pouze pro Spotting scope FOMEI 20-60x85 FOREMAN ED (OY2732 a OY2733).

Technické parametry:

Vnitřní průměr adaptéru (upnutí na okulár) = 56,1mm
Hloubka adaptéru (upnutí na okulár) = 26,4mm
Max. doporučená šířka pro upnutí telefonu = 56-95mm

Kód Kód: 5658
Jméno značky: Fomei
Kategorie: Nářadí a přípravky