FOMEI adapter pro mobilní telefon (20-60x85 FOREMAN ED)

Neohodnoceno

Adaptér pro uchycení mobilního telefonu na Spotting scope FOMEI 20-60x85 FOREMAN ED

555 Kč
Skladem (1 ks)

Focení přírody mobilem

Adaptér pro uchycení mobilního telefonu slouží k pohodlnému snímání a záznamu obrazu přes okulár spektivu nebo dalekohledu. Telefon se bezpečně a komfortně upne do adaptéru a pozorovatel má tak volné ruce pro další činnost. Ideální uplatnění nalezne adaptér při kontrole revíru, při pozorování ptactva (ornitologie) nebo při terčové střelbě.

Univerzální pro smart telefony i Apple

Mobilní telefon se do adaptéru upevní pomocí čelistí se stavěcím šroubem. Nastavení objektivu fotoaparátu do osy okuláru (spektivu nebo dalekohledu) se provádí povolením šroubu na adaptéru - nastavení optimální polohy objektivu - opětovném dotažením šroubu.

Jednoduché a pohotové nastavení

Pro správné snímání obrazu doporučujeme předem nastavit zvětšení obrazu (zoom), doostřit dalekohled a následně nasadit adaptér s mobilním telefonem. Vzhledem k velkým rozdílům mezi objektivy mobilních telefonů je v některých případech nezbytné přenastavit i očnici okuláru - to se provádí jednoduše pootočením do optimální polohy.

Pro šetrné upnutí telefonu jsou čelisti  vyložené gumou. Bezpečné spojení s adaptérem zajišťuje robustní šroub s ozubenou podložkou.

Tento model (OY9208) slouží jako volitelné příslušenství pouze pro Spotting scope FOMEI 20-60x85 FOREMAN ED (OY2732 a OY2733).

Technické parametry:

Vnitřní průměr adaptéru (upnutí na okulár) = 56,1mm
Hloubka adaptéru (upnutí na okulár) = 26,4mm
Max. doporučená šířka pro upnutí telefonu = 56-95mm

Kód Kód: 5658
Jméno značky: Fomei
Kategorie: Nářadí a přípravky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení