Daniel Defence DM4 V 7 Black

Neohodnoceno

Samonabíjecí puška Daniel Defense M4 V7™ s hlavní za studena kovanou z Cr-Mo-V oceli a odlehčeným profilem o délce 16" s chromovaným vývrtem se stoupáním 1:7 a fosfátovaným povrchem. Hlavně prošly testem HP ( High Pressure ) a MPI ( Magnetic Particle Inspection ). Hlaveň je osazena kompenzátorem Daniel Defence Flash Suppressor, 17-4 PH z nerezové oceli s nitridovou povrchovou úpravou.

Závěr je chromovaný a vychází ze standardů M16. Závěr byl rovněž podroben MPI testu. Plynovému systému dominuje CNC obráběný fosfátovaný Gas Block z kalené 4140 oceli (karabinová délka), princip je direct impingement (přímé působení plynů na závěr).

Předpažbí dlouhé 15" je vyrobeno z hliníkové slitiny 6061-T6. Je osazeno M-Lok zámky v horní části je dlouhá picatinny (RIS II) lišta, která navazuje na picatinny lištu na pouzdře závěru.

Upper je vyroben z odolné hliníkové slitiny 7075-T6 a následně tvrdě eloxován. Na loweru je vylepšená a rozšířená zásobníková šachta a lower je taktéž vyroben z hliníkové slitiny 7075-T6 a následně tvrdě eloxován.

Šestipolohová pažba zbraně je vyrobena z polymeru vyztuženého skelným vláknem a navíc osazena měkkou gumovou botkou.

 

Ráže: .223Rem

51 900 Kč
U importéra - cca 7 dní

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 402
Kategorie: Typ AR15 / AR10